Naše služby

Kardio zóna

Naša kardio zóna ti ponúkne tréning na bežeckom páse alebo stacionárnom bicykli značky Life Fitness so sofistikovanými konzolami SE3HD pripojiteľnými na nositeľné technológie (napr. Apple Watch).

Okrem toho Life Fitness Total Body Arc s SL konzolou ti poskytne vymakaný kardio tréning dolných končatín alebo celého tela.

Silová zóna

Silová zóna je vybavená svetovo uznávanými zariadeniami Hammer Strength a Life Fitness s najdokonalejšou biomechanikou – tehličkové stroje, ako aj zariadenia s voľnými váhami.

Osobné tréningy a výživové poradenstvo

Sme ako veľká rodina. Preto pri osobných tréningoch a nutričnom poradenstve ku každému pristupujeme ako k členovi našej rodiny. Profesionálny a ľudský prístup vzdelaných trénerov je samozrejmosťou. Nech už je tvoj cieľ akýkoľvek, určite medzi nami nájdeš presne pre teba vhodného trénera, ktorý ťa privedie k cieľu. V nutričnom poradenstve nám ide o dlhodobo udržateľné návyky, ale zároveň nebudeš obmedzovaný v bežnom živote. Ide nám najmä o zlepšenie kvality života našich klientov, ktorí sa stávajú našimi priateľmi.

NOVINKA

Špičkové meranie pomocou

InBody 270

V našom fitku v Malackách si teraz môžeš vyskúšať špičkové meranie na InBody 270 a získať tak podrobný pohľad na svoje telo.

inbody270s

Výsledky analýzy:

Ďalšie informácie o InBody 270:
Na meranie InBody 270 sa objednávajte vopred emailom:

Homegym Malacky

Poď makať

Permanentku si môžeš zákupiť online.

Nech sú už tvoje preferencie akékoľvek, u nás si užiješ dokonalý tréning – či už na kardio zariadeniach Life Fitness so špičkovými konzolami SE3HD a silových zariadeniach Hammer Strength a Life Fitness s bezchybnou biomechanikou. Vyšantiť sa môžes aj na kvalitnom hrubom turfe Pavigym.