Osobní tréneri

Náš tím

Pridaj sa k nám! Hľadáme skúsených trénerov

Máš skúsenosti osobného trénera? Chceš svojim klientom poskytnúť to najlepšie? Chceš sa ďalej profesne vzdelávať a získať medzinárodne uznávané certifikácie ako napríklad Life Fitness Academy? Tak nám pošli svoj životopis a foto.

Naši tréneri

Barbora Vosátková - osobný tréner - Home Gym Fitness Centrum Malacky

Baška

Barbora Vosátková

 • Osobná trénerka
 • Fitness coach
 • Nutričné poradenstvo

Som zakladateľkou Home Gym Malacky. Už vyše 5 rokov sa aktívne venujem silovému tréningu a súťaženiu v kategórii bikini fitness, kde sa mi podarilo dosiahnuť niekoľko úspechov. Stala som sa majsterkou Slovenska v juniorskej aj ženskej kategórii, vyhrala niekoľko pohárových súťaží na Slovensku, ale taktiež medzinárodné súťaže Diamond Cup v Ostrave a Francúzsku, kde som taktiež obsadila prvé miesta a získala aj Pro kartu. Popri štúdiu na Vysokej škole v Prahe som absolvovala akreditovaný kurz II. Stupňa pre kulturistu a fitness, kondičný tréning a výživové poradenstvo. Svoje skúsenosti a vedomosti rada posúvať ďalej mojím klientom a som im oporou ako coach pri tréningu aj stravovacích návykoch. Venujem sa osobným tréningom, online coachingu, výživovému poradenstvu, prípadne príprave v kategórii bikini alebo wellness fitness.

Zoja - osobný tréner - Home Gym Fitness Centrum Malacky

Zoja

Dominika Michaličová

Športu sa venujem od mala, rôznou formou. Momentálne ako doplnkové športy vykonávam yogu, beh a plávanie. Mojim hlavným cieľom je udržovať telo zdravé a funkčné, a motivovať seba a svojich klientov k lepším výsledkom pri tréningoch aj v každodennom živote.

Fitness a silovým tréningom sa osobne venujem 6 rokov a baví ma sa posúvať ďalej fyzicky aj vedomostne.

Mám certifikát trénera fitness a kulturistiky I. stupňa.

Ako tréner sa sústredím na zdravie klienta vo všeobecnosti, kontrola cirkadiálneho rytmu, silové aj kondičné tréningy, ako aj funkčnosť a mobilita tela. Ku každému klientovi pristupujem individuálne podľa jeho aktuálnych potrieb a cieľov.

Okrem osobných individuálnych a skupinových tréningov, poskytujem poradenstvo v oblasti zdravia.

spevňovaniu svalstva, no podľa potrieb prispôsobim tréning aj na naberanie.

Simča - osobný tréner - Home Gym Fitness Centrum Malacky

Simča

Simona Skalová

 • Osobná trénerka

Som osobná trénerka vo fitness a kulturistiky 1. kvalifikačného stupňa.

Športovamiu sa venujem už od detstva. Začala som tancom, ktorému som sa aktívne venovala 15 rokov. Po čase som som objavila čaro Pole Dancu. Tyčka bola mojou kamarátkou 2 roky. No verím, že sa k pole dancu opäť vrátim.
Nakoľko som veľmi aktívny človek, začala som popri práci s trenovaním skupinových cvičení – TATABA, kde so svojimi klientami rozvíjam silu aj vytrvalosť zároveň.

Teraz sa hobby, stalo mojou prácou. V Home Gym sa zameriavam na redukciu tuku a spevnenie tela. No v prvom rade si zakladám na zdravom životnom štýle. Čo znamená, že svojich klientov vediem k pozitívnemu vzťahu k jedlu, cvičeniu a v neposlednom rade aj pozitivnemu mysleniu.

Dano - osobný tréner - Home Gym Fitness Centrum Malacky

Dano

Daniel Nemec

 

Dano je športovec telom i dušou. Športu sa venuje 13 rokov, medzi jeho obľúbené športové aktivity patrí bicykel, rekreačne beh, bojové športy a posledné 3 roky sa súťažne venuje naturálnej kulturistike (majster Slovenska 2018, majster ČR 2019, 5. miesto Majstrovstvá sveta 2019 v Aténach). V oblasti fitness a zdravej stravy sa venuje už nejaký ten rok. Ku každému svojmu klientovi pristupuje individuálne na základe jeho požiadaviek. Poradenstvo ohľadom výživy ponúka len svojim klientom kvôli dlhodobým a udržateľným výsledkom.

 

Dano absolvoval:

 • Kvalifikácia tréner 1. stupňa Inform
 • Certifikát na funkčný tréning Functional academy
 • Inštruktor 2. kvalifikačného stupňa Brimich promótorom agency.
Rasťo - osobný tréner - Home Gym Fitness Centrum Malacky

Rasťo

Mgr. Rastislav Havlík

 

Rasťo pracuje v Home gyme ako kondičný tréner a pohybový špecialista. Je úspešný absolvent magisterského štúdia na FTVŠ UK v odbore Šport pre zdravie. Ako bývalý futbalista má bohaté skúsenosti s vrcholovým športom. Vrcholovému športu sa venoval 17 rokov a svoje skúsenosti sa snaží preniesť do individuálnych alebo skupinových tréningových procesov. Poskytuje odborné poradenstvo v rozvoji kondičných a koordinačných schopností, v odstraňovaní bolesti pohybového aparátu a zlého držania tela, v oblasti fitness, v prevencii proti zraneniam a rehabilitačným cvičeniam po operácii kolenného a ramenného kĺbu.

 

Rasťo absolvoval kurzy a školenia:

 • FMS I. a FMS II. (Functional Movement Screen),
 • DNS II – Dynamická neuromuskulárna stabilizace podle Koláře,
 • DNS I – Dynamická neuromuskulárna stabilizace podle Koláře,
 • 3S Diagnostika,
 • Moderní operativa a fyzioterapie ramenního kloubu,
 • Moderní operativa a fyzioterapie kolenního kloubu,
 • Diagnostika a korekcia nohy a chodidla,
 • Funkční testováni a tréning ve fyzioterapii,
 • Športová výživa pre formovanie postavy, výkon a zdravie,
 • Planeat – Aplikácia Planeat v stravovacích jedálničkoch, pokročilá úroveň,
 • Škola vzpierania,
 • Škola drepu,
 • Tréner 5. kvalifikačného stupňa v oblasti Športu pre všetkých (Magisterské štúdium)
Viki - osobný tréner - Home Gym Fitness Centrum Malacky

Viki

Viktória Tkáč

Skúsenosti s nadváhou v dospievajucom veku ma motivovali k samoštúdiu a zmene životného štylu. Táto motivácia prešla do štádia keď sa už šport a fitness stali stálou súčasťou môjho života. Časom som absolvovala aj kurz trénerstva I. stupňa, aby som tieto skúsenosti mohla posunúť aj iným. Momentálne sa práce s ľuďmi v posilňovni venujem 4 roky a ma to nesmierne baví. 
V roku 2022 som sa rozhodla posunúť svoje hranice a postaviť sa prvýkrát na súťažné pódium v kategórii bikini fitness, čomu sa naďalej venujem. 
Počas tréningov somnou sa zameriame na správne prevedenie cvikov a na základy vyváženej stravy prispôsobené tvojim potrebám.
Dominika Zvolenská - osobný tréner Home Gym Bratislava

Dominika

Dominika Zvolenská

 

Volám sa Dominika a cvičenie tvorí podstatnú časť môjho života už sedem rokov. Začínala som ako dieťa s nadváhou, no postupne som na sebe pracovala a objavila som lásku k športu.

Moja cesta zahŕňala crossfit, jógu, beh, funkčné tréningy, pilates a v neposlednom rade weightlifting, ktorému sa primárne venujem. Tieto skúsenosti ma motivovali absolvovať trénerský kurz a získať certifikát v americkej inštitúcii športu, kde aj teraz neustále rozširujem svoje vedomosti. Minulý rok som oficiálne naštartovala svoju kariéru osobného trénera na Malte.

Ponúkam nielen osobné tréningy, ale aj nutričné poradenstvo. Teším sa na vás a na spoločnú cestu k aktívnemu a zdravému životnému štýlu. 

Táňa Šulíková - Osobný tréner Homegym Malacky

Táňa

Táňa Šulíková

 

Som bývala reprezentantka SR v atletike, niekoľkonásobná majsterka Slovenska v sedemboji, účastníčka majstrovstiev sveta a Európy. Po skončení aktívnej športovej kariéry som sa venovala štúdiu na Fakulte telesnej výchovy a športu, kde som okrem magisterského vzdelania ukončila aj postgraduál.

Viac ako 10 rokov sa venujem trénovaniu atletiky detí ako aj výkonnostnej atletike mládeže v malackej atletickej akadémii „Spoznaj kráľovnú“.

Vo svojej praxi sa zameriavam na silový tréning bežcov a rekreačných športovcov. Poskytujem odborné poradenstvo v oblasti fyzického zdravia, zdravého životného štýlu, kompenzačných cvičení s cieľom odstraňovania bolestí pohybového aparátu.

Som tiež mama štyroch detí a rada pomôžem mamičkám dostať sa späť do formy po materských povinnostiach a to nielen po fyzickej, ale aj mentálnej stránke.

Kurzy:

 • DNS I. Dynamická neuromuskulárna stabilizácia podľa Koláře
 • Funkčný tréning
 • Hamstring
 • LTAD Long therm athletes development
 • Rozvoj koordinačných schopností v športe
 • Emočné jedenie „Vedomá v jedle, slobodná v tele“
 • SPS A+B SM-systém