SAMOOBSLUŹNÉ FITKO HOME GYM JAROŠOVA

NON-STOP FITNESS centrum v bratislave

Administratívna budova Jarošova Office Center na prízemí. Vchod cez recepciu alebo z parkoviska. K dispozícii 10 parkovacích miest.

Ako funguje naše fitness centrum v Bratislave?

Otvorené 24/7 - prídeš, kedy chceš, na vstup potrebuješ len QR kód

Pre vstup do fitka musíš byť u nás zaregistrovaný. Preto ešte skôr, ako k nám prvý krát prídeš, zaregistruj sa v našej aplikácii.

1. Zaregistruj sa online a kúp si vstup

Zaregistruj sa v našej aplikácii ešte pred príchodom k nám. Na email obdržíš QR kód, ktorý potrebuješ pre prístup. Pred svojim prvým vstupom do fitka si dobi kredit online, alebo si kúp vstup či permanentku.

2. Rýchly vstup s QR kódom

Pred vstupom do fitka stačí priložiť tvoj QR kód k čítačke pri vchodových dverách. Ak máš aktívnu permanentku, vstup alebo kredit, dvere sa otvoria. 

3. Na tablete si over svoj kredit

Na našom tablete vo vnútri si jednoducho overíš aktuálne informácie o svojej permanentke a kredite. Navyše, môžeš si priamo na mieste doplniť kredit alebo predĺžiť svoju permanentku na ďalší mesiac.

4. Prilož QR kód k čítačke v šatni

Po príchode do šatne stačí priložiť tvoj QR kód k čítačke a systém ti automaticky priradí a otvorí skrinku.

5. Prilož QR kód aj pri odchode

Pri odchode jednoducho naskenuješ tvoj QR kód na čítačke pri vchodových dverách.

Ako sa dostaneš do fitness centra?

Galéria

Trénuj na špičkových strojoch v Home Gym Bratislava

V našom fitness centre nájdeš kvalitné vybavenie pre úplných začiatočníkov, ale aj pre pokročilých športovcov. Nemusíš sa preto báť, že by si nenašiel váhy alebo závažie, ktoré ti bude vyhovovať. Naša moderná a dobre vybavená posilňovňa je pripravená pomôcť ti dosiahnuť tvoje fitness ciele.

POĎ MAKAŤ DO HOME GYM V BRATISLAVE!

Plne automatizované fitness centrum v srdci Bratislavy (Nové mesto - Jarošova 1)

Buď pánom svojho času a tréningového plánu. Dostaň sa do formy kedykoľvek chceš, bez zbytočných komplikácií. Naše fitness centrum je otvorené 24/7 – skoro ráno, v noci, počas sviatkov… Permanentku si zakúpiš online. Vyskúšaj najmodernejšie stroje, ktoré ti budú počítať opakovania.

Nachádzame sa v Novom Meste v administratívnej budove Jarošova Office Center na prízemí. Vchod je cez recepciu alebo z parkoviska. K dispozícii je 10 parkovacích miest pre našich klientov.

Nonstop prístup

Bez čakania

Najmodernejšie vybavenie

PARKOVANIE pred fitkom

Pri zastávke mhd

Priateľská amtosféra

Akceptujeme virtuálnu MULTISPORT kartu

Do Home Gym Bratislava si môžeš zakúpiť vstup aj cez virtuálnu MULTISPORT kartu. Ako na to?

MultiSport Karta v Home Gym - Fitness Centrum Bratislava

Digitálne stroje matrix

V našej posilňovni si zacvičíš na najmodernejších digitálnych strojoch MATRIX, ktoré ti počítajú opakovania.

Skupinové cvičenia

Je oveľa ľahšie nájsť motiváciu, keď cvičíš s ostatnými. Prihlás sa na skupinové cvičenia cez našu aplikáciu.

Meranie na inbody 270

V našej posilke v Bratislave si teraz môžeš vyskúšať špičkové meranie na InBody 270 a získať tak podrobnú analýzu svojho tela.

Výživové poradenstvo

Správna výživa je kľúčom k dosiahnutiu vašich fitness cieľov a celkovému zlepšeniu zdravia. V rámci programu HomeGym Nutrition poskytujeme aj komplexné výživové poradenstvo.

Naše služby

NAJLEPŠIE FITKO V BRATISLAVE

V posilke Home Gym Bratislava nájdeš tie najmodernejšie stroje a inovatívne vybavenie od značky Matrix, ktoré máme ako jediní na Slovensku. 

“Našim cieľom je poskytovať špičkový tréning svetovej úrovne.”

Preto sme sa rozhodli spolupracovať s najuznávanejším fitness značkami na svete – od kardio zariadení, cez silové stroje až po doplnky výživy. 

K vysokému výkonu ti určite pomôže aj príjemná, priam domáca atmosféra nášho fitka.

Tešíme sa na teba.

Home Gym - Non Stop Fitness Centrum Bratislava s modernými strojmi Matrix

Referencie

Čo hovoria zákazníci na naše fitness centrum v Bratislave?

Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá. Povedzte nám, ako ste spokojní s našimi službami v našom fitku v Bratislave. Budeme radi za každú spätnú väzbu.

Máš otázku?

FAQs

Naše fitness centrum sa nachádza v administratívnej budove Jarošova Office Center na prízemí, na adrese Jarošova 1, Bratislava - Nové Mesto. Vchod je cez recepciu alebo z parkoviska. Pre vstup do posilňovne je potrebné priložiť QR kód k čítačke pri vchodových dverách. QR kód obdržíš po registrácii a zakúpení vstupu online.

Naše fitness centrum Bratislava je otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Ponúkame rôzne typy členstva, vrátane jednorazových vstupov, mesačných permanentiek a dlhodobých členstiev. Ponúkame aj zľavy pre študentov na ISIC kartu. Viac informácií nájdeš v našom cenníku.

Pre registráciu využi našu webovú aplikáciu na webovej adrese: https://bratislava.homegymfitness.sk/login

Platby je potrebné uskutočniť vopred online cez našu webovú aplikáciu. Po registrácii obdržíš QR kód, ktorý použiješ na vstup do Home Gym Bratislava.

Áno, máme mobilnú aplikáciu Home Gym. Využívať ju môžeš na prihlásenie aj registráciu do nášho systému, vstup do fitness centra aj kontrolu svojho kreditu. Aplikácia je dostupná pre iOS a Android.

Na skupinové tréningy sa môžeš prihlásiť cez našu webovú aplikáciu, v ktorej naješ rozvrh tréningov a zvolíš si, o ktorý máš záujem.

Áno, v našom fitku máme samoobslužnú chladničku s nápojmi a proteínovými tyčinkami.

Nenašiel si odpoveď na tvoju otázku? Neváhaj a kontaktuj nás.